تاريخچه شرکت

 

تاريخچه شرکت

         صنایع روشنایی حمید در سال 1363 رسما به عنوان یک شرکت تولید کننده انواع چراغهای فلورسنت آغاز به فعالیت نمود. این واحد تولیدی توانست در مدتی کوتاه با بهره گیری از جدیدترین فن آوریها و استفاده از متخصصین مجرب و کارآزموده گام بلندی در زمینه طراحی و تولید انواع چراغهای روشنایی بردارد.
تلاش مستمر مسئولين و پرسنل شركت، به جهت ارتقاء سطح كيفي محصولات و سرعت روند طراحی و توليد موجب گرديده است كه تولیدات اين شركت علاوه بر کیفیت مطلوب، از جلوه خاصي برخوردار باشد و همواره مورد توجه ويژه مشتريان خود واقع شود.
این شرکت با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه داخلی و خارجی مطابق با استانداردهای بین المللی، به همراه نظارت مستمر در کنترل کلیه مراحل طراحی و ساخت و با بهره گیری از ماشين آلات پيشرفته و مطابق با استانداردهاي روز جهان همانند ماشين هاي مدرنCNC ، ماشينهاي فرمينگ، انواع پرس های هیدرولیکی و ضربه ای پيشرفته، خط رنگ پودري الكترواستاتيك و … امكان ارائه مناسب ترين توليدات در کمترین زمان و پاسخگويي مناسب به نياز بازار را، فراهم آورده و نامی درخشان در بسیاری از شرکت های پیمانکار و مشاور از خود برجای گذاشته است.
شعار و سرلوحه مدیریت و پرسنل این واحد تولیدی، کیفیت ماندگار بوده و خواهد بود.